Registrujte se a získejte 5% slevu na veškerý sortiment.

O nás

Chutný pokrm, který si člověk užije… to je pro většinu lidí samozřejmé. Někteří však takové štěstí nemají...

Na tuto cestu nás vyslaly naše vlastní životní zkušenosti. S histaminovou intolerancí se už od mala potýká náš vlastní syn.
Je to nepříjemné, člověk si nemůže pochutnat na potravinách, jako jsou sýry, cukry, sladidla, uzeniny, kvasnice a kynuté pečivo, nebo třeba alkohol a kakao. A tam těžkosti nekončí.

Bydlíme na vesnici a tam se vhodné potraviny shání těžko. Pro každou jednotlivou složku jídelníčku se musí dojíždět na různá místa, na některé se musí čekat, než budou k dispozici…
S takovým problémem se vyrovnávají tisíce rodin. Proto jsme přišli s řešením. Založili jsme si vlastní obchod a vlastní značku.

Chceme pomáhat. Víme totiž, jak hrozné to je, mít problémy se sháněním jídla. Vždyť je to tak základní věc!
Ať jde o člověka s histaminovou intolerancí, s bezlepkovou dietou nebo o nadšence do zdravého životního stylu, v naší zdravé výživě najde každý přesně to, co potřebuje.

Máme velké množství produktů bez laktózy, speciální cukry, mouky a mnohem více. Dokážeme také poradit, ve zdravé výživě se vyznáme, museli jsme v této oblasti zjistit co nejvíce. Neměli jsme totiž na výběr.
Nejsme jen dodavateli, produkty naší vlastní značky si sami připravujeme. Najdete u nás také recepty a můžete si přinést seznam věcí, které potřebujete, a my Vám vše ze seznamu dodáme.

Své zboží si můžete objednat na našem e-shopu, kde najdete vše, co potřebujete pro zdravou výživu. 

Tak přijďte. Budeme se těšit, a těšit se bude také Vaše zdraví :)